Dňa 5.7.2024 je štátny sviatok a preto sa zásielky nebudú vyzdvihovať ani doručovať. Ďakujeme za pochopenie.
MENU
Objednať prepravu SK CZ

Garancia najnižšej ceny kuriérskej prepravy!

Vy sa pýtate, a my odpovedáme!

FAQ - Najčastejšie kladené otázky

Dá sa objednať preprava aj cez telefón?
V našej spoločnosti to nie je možné, keďže objednávky príjimame iba online cez náš objednávkový formulár, alebo emailom.

Dá sa platiť kuriérovi v hotovosti?
Nie, keďže si vytvárate objednávku online, nasleduje ihneď aj platba cez internet, na výber máme z troch možností- platba prevodom, kartou, alebo cez paypal.
Samozrejme na požiadanie vieme ihneď vytvoriť zálohovú faktúru a zaslať vám ju na email.

Ako si vypočítam cenu za prepravu vrámci SK?
Cenu za prepravu si môžete vypočítať tu: http://www.kurierske-sluzby.sk/objednat-prepravu/preprava-slovensko#prepocet po zadaní kilogramov. V prípade nadrozmerných zásielok nás prosím kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ak si objednám prepravu príde kuriér v ten deň?
Ak si vytvoríte objednávku do 10 hodiny ráno, príde kuriér v ten deň pre vašu zásielku zo všetkých miest na Slovensku. Všetky objednávky prijaté neskôr, sú spracované na ďalší deň. Objednávky na prepravu príjimame aj neskôr, ale už iba z veľkých strediskových miest / BA, KE, ZA, MT, BB.../

Máte aj možnosť dobierky?
Samozrejme máme aj možnosť dobierky, táto služba je spoplatnená 1,29€. Peniaze za dobierku posielame na váš účet, ktorý si zadáte do vašej objednávky.

Kedy dostanem dobierku?
Dobierku zasielame podľa Všeobecných Obchodných Podmienok, ktoré máme na stránke do 14 pracovných dní, avšak reálne to trvá samozrejme kratšie, približne jeden týždeň.

Kedy príde pre moju zásielku kuriér?
To nikto dopredu nevie :) Je potrebné si uvedomiť, že záleží na trase kuriéra, respektíve na jeho balíkoch ktoré má vyzdvihnúť a doručiť v daný deň. Každopádne je tu samozrejme možnosť zistiť číslo na kuriéra a dohodnúť sa na čase, keďže on sám najlepšie vie, kedy sa bude vo vašej lokalite nachádzať.

Príde kuriér pre moju zásielku až domov?
Kuriér príde tam, kam si to napíšete do svojej objednávky, teda k vám domov až po prvé uzamykateľné dvere. Závisí to aj po dohode s kuriérom. Napríklad pri zníženej pohyblivosti zákazníka, ktorý býva v bytovom dome na prvom poschodí.

Ako si môžem svoj balík poistiť?
Poistenie balíka sa v objednávke zadáva do políčka "Hodnota zásielky". Preto je potrebné zadať pravdivo hodnotu zásielky v prípade poškodenia, ktorú je potom však nutné zdokladovať.

Nevyšla mi platba kartou, urobil som si viac objednávok, je to nejaký problém?
Je to samozrejme v poriadku, jednotlivé objednávky si priradzujeme k platbám, ktoré sú uhradené, takže objednávky, ktoré nie sú uhradená ďalej nespracúvavame, a opačne, tie ktoré sú uhradené nahadzujeme do systému.

 

© 2014 - 2024 kurierske-sluzby.sk / Najlacnejšia kuriérska preprava / Facebook / visamastercardvisa 3d securemastercard 3d securetrustpay